TZ Profili
TZ  Profili

Firmamız TZ, tasarım ve ekstrüzyon, dövme ve damgalama ekipmanı konusunda uzmanlaşmış bu ürün çeşitleri, bu muazzam talepleri karşılayabilecek geniş kitlelerde ekipman üretmek için ihtiyaç duydukları araçları imalat şirketlerine sunmaktadır!

Taiyuan Heavy Industry Co, Ltd'nin tamamına sahip olduğu iştiraki olan TZ'da, üretim, dağıtım ve ileri üretim ekipmanlarının geliştirilmesi konularında altı yılı aşkın tecrübesi ve deneyimi biriktirdik. Muazzam üretim merkezimiz yaklaşık bir milyon metrekarelik bir alana yayılmış, şirket Tianjin City, Çin'deki Binhai Yeni Bölgesi'nde bulunmaktadır.

Buna ek olarak, şirketin 1 km kıyı şeridi, 40.000 tonluk iki adet de rıhtım yuvası, ayrıca dökme yük ve nakliye konteynırlarını idare etmemizi sağlayan bir rıhtım bulunuyor. Bu tesisler, düşük nakliye maliyeti ve daha hızlı nakliye süreleri gibi mükemmel lojistik avantajlar sağlar!

Taiyuan Heavy Industry Co, Ltd, Firmamızın tamamına sahip olduğu iştiraki olarak, TZ tasarımı ve ekstrüzyon, dövme ve ekipman damgalama komple bir ürün üretiminde uzmanlaşmıştır. Muazzam üretim merkezimiz bir milyon metrekareyi kapsıyor. Binhai Yeni İlçesi, Tianjin Şehri, Çin'de bulunmaktadır. Şirket, 1 km'lik kıyı şeridinin, 40.000 tonluk iki adet dock'luk fişinin yanı sıra dökme yük ve nakliye konteynırlarını idare etmemizi sağlayan bir iskeleye de sahip.

Biz TZ'de ekstrüzyon presleri, hidrolik dövme presleri, hidrolik damgalama presleri, çelik tekerlek üretim hattı, hidrolik kazık çekiç ve diğerlerini sunabiliriz.

Buradaki görsel sanat atölyemiz. TZ'da, dövme makinelerini geliştirmekte ve üretmekte 56 yıllık tecrübemiz bulunmaktadır. Halen, 100'den fazla çeşit ve 1.000'den fazla ağır dövme ekipmanı seti tasarladık. Ulusal enerji, havacılık, askeri, trafik, demiryolu, gemi, metalurji, petrokimya vb. sanayilere hizmet verdik.

Güzel çevre

40,000 tonluk iki adet kenetlenme fişleri

Açık deniz petrol sondaj platformunun montajı

Yurtdışı İşletme Bölümü

Satış uzmanları ekibimiz, ihtiyaçlarınıza göre size kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunabilir. Bu ekibin büyük desteği ile ürünlerimizi Güney Kore, Pakistan, Hindistan, Romanya, İran, Kanada, ABD, Burma, Vietnam ve diğer ülkelere ihraç ettik.

Teknoloji Merkezi

Teknoloji merkezi, ağır dövme ekipmanlarının tasarımında 60 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. 44 mekanik / hidrolik tasarımcı ve 10 elektrik tasarımcısı görev yapıyor. Bu tasarım ekibi tam donanımlı olup mekanik, hidrolik ve elektronik alanlarında uzmanlaşmıştır.

Satış ekibimiz sizlerin temel ihtiyaçlarınızı anladıktan sonra, bu teknoloji merkezinde tasarımcılar ürün çözümünüzü belirlemek için sizinle birlikte çalışacaklardır.

Bu teknoloji merkezindeki tasarımcılar, ürün tasarımı, sonlu elemanlar analizi, üç boyutlu simülasyon ve sanal üretim operasyonlarını tamamlamak için AM, UG, SolidWorks, MSC.Marc, Forge, ITI-Simulasyon X gibi çok çeşitli yazılımları kullanmaktadır. Modern tasarım yöntemini, modern analitik yöntemi, uzaktan tanılama teknolojisini ve dijital prototipleme teknolojisini bütünleştiren güncel bir tasarım sistemi inşa ettiler.

Ürünümüzü SolidWorks ile tasarlama

Tasarımcılar, metal işleme makinemizin ayrıntılarını tartışıyorlar. Ürünlerimizi geliştirmeye gelince, bilgisayar destekli analiz, üç boyutlu simülasyon, çözümlerin ve teknik tasarımın değerlendirilmesi, sanal imalat, inşaat çizimi, deneme üretimi ve artı ekip çalışması gibi yakın çevrilebilir bir yönetim sistemi uyguluyoruz. Yerinde ekipman doğrulama.

Müşterilerimiz

Güney Kore'den gelen alıcı bizimle konuşuyor.

Tasarımcımız, müşterilere ayrıntılı ürün bilgileri veriyor.